O nas

Spółka EMPEL z Krakowa to wyłącznie polski kapitał, wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku. Główny profil działalności to sprzedaż i serwis urządzeń służących do zabezpieczania i kontroli w różnych dziedzinach przemysłu i handlu.

Rozwiązania firmy EMPEL można spotkać przede wszystkim w:

  • ZAKŁADACH PRZEMYSŁOWYCH (detektory metali, wagi kontrolne, przenośniki taśmowe, systemy kontroli rentgenowskiej)
  • WIĘZIENIACH (systemy interkomowo-nagłośnieniowe, zintegrowane systemy zarządzania, bramowe i ręczne detektory metali)
  • SĄDACH I PROKURATURACH (bramowe i ręczne detektory metali, systemy wizyjne i alarmowe)
  • PLACÓWKACH HANDLOWYCH (systemy sygnalizacji kradzieży, systemy wizyjne i alarmowe)
    Wszystkie urządzenia produkowane i dostarczane przez EMPEL opracowywane są zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, co znajduje odzwierciedlenie w odpowiednich certyfikatach.

Główne biuro firmy zlokalizowane jest w Krakowie. W drugim oddziale zlokalizowanym w miejscowości Polichna (woj. lubelskie) znajduje się się dział produkcji wraz z pełnym nowoczesnym zapleczem maszynowym.

W ramach uzupełnienia oferty oferujemy również szeroki wybór zamków i rygli elektromagnetycznych uznanego włoskiego producenta, firmy OPERA S.p.A., którego jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Zespół firmy tworzą wykształceni i doświadczeni specjaliści, tym samym EMPEL zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa technicznego, realizacji przedsięwzięcia i pełną obsługę po sprzedażową.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Shopping cart

0

No products in the cart.